12) TEMEL KAVRAMLAR(Ardışık Sayılar-1) Konu-Soru Çözümü-YGS-KPSS-DGS-ALES-Matematik

ŞİFRELİ MATEMATİK

97,939

September 30, 2016

963 29

►Youtube kanalıma ABONE OL: https://goo.gl/G4AZtE ✔
►Facebook: https://goo.gl/C7V8Ul
►Neden Şifreli Matematik; Tüm pratikleri verir, orjinal özel şifreler gösterir, sade ve anlaşılır dil kullanır.Profesyönel çekimleri, muhteşem ders anlatımları,akılda kalıcı yöntemleri, saniyelik çözümleriyle ‘bu kadar basit miydi’ dedirtir.

Tüm konularda gereksiz hiçbir formül ve özellik vermez.6 formül yerine aslında 1 formülle soruların çözülebileceğini gösterir.Bu sayede öğrenciyi gereksiz tüm bilgilerden kurtarır.Ezber düşmanıdır, kalitesinden ödün vermez. Taklit edilir ama taklit etmez.

Her konunun mantığını öğretir, soru tipi ezberletmez.Çünkü matematikte binlerce soru tipi karşınıza gelebilir. Aslında karşınıza gelen her sorunun temel mantıktan hareketle çözülebildiğini gösterir.Böylece öğrencinin yeni sınav sisteminde en yüksek başarıya ulaşması hedeflenir.

Her soru tipine özel; pratik veya özellik vermenin çok yanlış ve ezberci yaklaşım olduğunu bilir.Hatta buna pratik yol denilmesi bile yanlıştır. Pratik yol sana sadece o soru tipini değil çok soruyu çözdürmesi gerekir.Bu yüzdendir ki vermiş olduğu 1 pratik sadece 1 soruyu değil çok fazla sayıda soruyu çözdürür.

Konuyu anlatırken; karşısında hiç matematik-geometri bilmeyen biri varmış gibi sıfırdan anlatır ve soruları kolaydan zora doğru çözer.Böylece öğrencinin konuyu tam anlamıyla öğrenmesi sağlanır.

Üstelik TAMAMINI ücretsiz yapar.

Tüm bunlardan hareketle çok kısa sürede çok büyük kitleye ulaşmış, hayatımda matematiği hiç sevmemiştim diyen insanlara matematiği zevkli hale getirmiş ve çok kısa sürede sınavlarda en yüksek netleri yapmasını sağlamıştır.

'Şifreli Matematik' resmi youtube kanalı sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar..!

►Videoları izlerken yazarak çalışmayı unutmayınız.Anlamlı ve kalıcı öğrenmeyi sağlayacaktır.

Resmi youtube kanalımda videoların telif hakkı bulunmaktadır.Videolarımın kopyalanması YASAKTIR.Aksi halde yasal işlem başlatılır.


TÜM VİDEOLARIM:

YGS Matematik: ► https://goo.gl/akSHR8

YGS Geometri: ► https://goo.gl/I5jtL6

KPSS-ALES-DGS Matematik: ► https://goo.gl/ThPFW2

KPSS-ALES-DGS Geometri: ► https://goo.gl/um9qei

LYS Matematik: ► https://goo.gl/tWHdCg

LYS Geometri: ► https://goo.gl/aCd9QG

TEOG Matematik: ► https://goo.gl/Zo8ZnW

ÖABT Matematik: ► https://goo.gl/A4qzQiSOSYAL MEDYA HESAPLARIM:

Youtube kanalıma abone ol: ► https://goo.gl/G4AZtE

Web Sitem: ► http://www.sifrelimatematik.com/

Facebook : ► https://goo.gl/C7V8Ul

►Instagram: https://goo.gl/mo2v7n

Yapamadığınız tüm soruları gönderin: ► http://goo.gl/frilyH

Facebook Sayfa: ► https://goo.gl/YYjyyp

Twitter: ► https://twitter.com/abdulazizgurbuzETİKETLER
ardışık sayılar-ardışık sayılar soru çözümleri-matematik ardışık sayılar-temel kavramlar-matematik temel kavramlar-matematik temel kavramlar konu anlatımı-tam sayılar -doğal sayılar-matematik temel kavramlar soru çözümü-temel kavramlar soru çözümü-temel kavramlar konu anlatımı-kpss temel kavramlar-ygs temel kavramlar-ales temel kavramlar-dgs temel kavramlar-teog temel kavramlar-matematik konu anlatımı-matematik soru çözümü-kpss matematik-ygs matematik-lys matematik-ales matematik-dgs matematik-öabt matematik-teog matematik-konu anlatımı-soru çözümleri-tüm sınavlar-lise matematik-matematik hileleri-matematik nasıl çalışılır-9.sınıf matematik-10.sınıf matematik-11.sınıf matematik-12.sınıf matematik-matematik konu anlatımı-matematik soru çözümleri-geometri konu anlatımı-geometri soru çözümleri-ygs geometri-kpss geometri-lys geometri-ales geometri-dgs geometri-9.sınıf geometri-10.sınıf geometri-11.sınıf geometri-12.sınıf geometri-kpss matematik-önlisans matematik-kpss matematik soru çözümü-ygs matematik soru çözümleri-ygs matematik soru çözümleri-ygs matematik nasıl çalışılır-lys matematik soru çözümleri-teog matematik-teog matematik soruları çözümü-lys matematik soru çözümleri-ales matematik konu anlatımı-ales matematik soru çözümleri-teog matematik konu anlatımı-dgs matematik konu anlatımı-dgs matematik soru çözümleri-abdül aziz gürbüz-şifreli matematik
Download Video
Click "Download Video" to get all available formats for this video.
Category: Education
Rating: 9/10 - Very Good
Tags: ardışık sayılar, temel kavramlar, matematik temel kavramlar, temel kavramlar soru çözümü, matematik konu anlatımı, ygs matematik, lys matematik, kpss temel kavramlar, hocalara geldik, benim hocam, ardışık sayılar soru çözümü, matematik ardışık sayılar, LYS, TEOG, Lise, Soru, Soru Çözümü, Sayılar, Tam Sayılar, Doğal Sayılar, Tek, Çift, Faktöriyel, Rehberlik, Ders, Ardışık, Basamak
Disclaimer

Related videos

Advertisement