27 - ARAGAZ - TİPSİZ ADAM ŞİİRİ

AraGaz

67,228

November 13, 2014

250 8

Jeepli bayan şiirine cevap niteliğinde yazılmış tipsiz adam şiiri
Abone olmak için tıklayın: http://www.youtube.com/user/aragazdinle?sub_confirmation=1

Kanalımızda Aragaz isimli radyo programının reklamlar ve müzik parçaları çıkartılmış haliyle en komik konu başlıkları şeklinde ve skeçler halindeki kayıtları yayınlanmaktadır. Kayıtlar ses (audio) dosyalarının youtube için video şekline dönüştürülmüş halidir. Evde, hotelde, işyerinde, tatilde istediğiniz zaman canınız sıkıldığında izleyip, dinleyip keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
Takip etmek için aşağıdaki linke tıklayarak abone olup istediğiniz her zaman dinleyebilir aynı zamanda güncel videolardan anında haberdar olabilirsiniz.

Abone olmak için lütfen tıklayın:
http://www.youtube.com/user/aragazdinle?sub_confirmation=1

Beşiktaş'ın en sevilen efsane oyuncularından Pascal Nouma ve Türkiye'nin en başarılı radyo programcısı usta radyocu Kadir Çöpdemir hafta içi her gün 06:30 - 09:20 saatleri arasında Metro FM Aragaz programı ile trafikte, evde veya iş yerinde dinleyenlerine kahkaha dolu anlar yaşatıyor.

İlgili arama terimleri:
aragaz, metrofm, kadir çöpdemir, pascal nouma, komik, komedi, aragaz dinle, aragaz metro, kadir pascal, aragaz dinle, ara gaz, kadir çöpdemir pascal nouma aragaz, aragaz kadir çöpdemir, pascal nouma ve kadir çöpdemir aragaz, titanik, titaniğin gerçek hikayesi, radyo tiyatrosu, kadir çöpdemir şiirleri
Download Video Convert to MP3
Click "Download Video" to get all available formats for this video or click "Convert to MP3" to get the audio track of this video.
Category: Entertainment
Rating: 9/10 - Very Good
Tags: aragaz, metrofm, kadir çöpdemir, pascal nouma, komik, komedi, aragaz dinle, aragaz metro, kadir pascal, ara gaz, kadir çöpdemir pascal nouma aragaz, aragaz kadir çöpdemir, pascal nouma ve kadir çöpdemir aragaz, aragaz pascal nouma kadir çöpdemir, pascal kadir, kadir çöpdemir şiir, kadir çöpdemir pascal nouma, ara gazkadir copdemir pascal, kadir çöpdemir aragaz, audio, jeepli bayan, tipsiz adam şiiri, tipsiz adam, jeepli bayan şiiri
Disclaimer

Related videos

Advertisement