73 - iPhone SİRİ Şiiri - Aragaz

Duration: 4 minutes and 50 seconds
Published: May 12, 2015
Definition: HD
Views: 36.4 thousand
Channel: AraGaz
Kadir Çöpdemir'den iPhone Siri Şiiri
Abone olmak için tıklayın: http://www.youtube.com/user/aragazdinle?sub_confirmation=1

Kanalımızda Aragaz isimli radyo programının reklamlar ve müzik parçaları çıkartılmış haliyle en komik konu başlıkları şeklinde ve skeçler halindeki kayıtları yayınlanmaktadır. Kayıtlar ses (audio) dosyalarının youtube için video şekline dönüştürülmüş halidir. Evde, hotelde, işyerinde, tatilde istediğiniz zaman canınız sıkıldığında izleyip, dinleyip keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
Takip etmek için aşağıdaki linke tıklayarak abone olup istediğiniz her zaman dinleyebilir aynı zamanda güncel videolardan anında haberdar olabilirsiniz.

Abone olmak için lütfen tıklayın:
http://www.youtube.com/user/aragazdinle?sub_confirmation=1

Beşiktaş'ın en sevilen efsane oyuncularından Pascal Nouma ve Türkiye'nin en başarılı radyo programcısı usta radyocu Kadir Çöpdemir hafta içi her gün 06:30 - 09:20 saatleri arasında Metro FM Aragaz programı ile trafikte, evde veya iş yerinde dinleyenlerine kahkaha dolu anlar yaşatıyor.

İlgili arama terimleri:
aragaz, metrofm, kadir çöpdemir, pascal nouma, komik, komedi, aragaz dinle, aragaz metro, kadir pascal, aragaz dinle, ara gaz, kadir çöpdemir pascal nouma aragaz, aragaz kadir çöpdemir, pascal nouma ve kadir çöpdemir aragaz, titanik, titaniğin gerçek hikayesi, radyo tiyatrosu, kadir çöpdemir şiirleri
Facebook Twitter Google+
Download Video Convert MP3
Click "Download Video" button to generate a download link for MP4 and 3GP format or click "Convert MP3" to get the audio track of this video in MP3 format.

Related Videos

Loading...