UAG Akıllı Telefon Kılıfı İncelemesi - Samsung Galaxy S6

inceleme.co

138,145

September 22, 2015

506 352

UAG firması yani Urban Armor Gear, dayanıklı kılıfları ile dünya çapında tanınan bir marka. Bu incelememizde ülkemizde de satışta bulunan UAG'nin Samsung Galaxy S6 için üretmiş olduğu dayanıklı kılıfı inceliyoruz.

İncelemeleri ve yeni videoları kaçırmamak için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın! Kanalımıza buradan abone olabilirsiniz. ► https://goo.gl/PUC7my

Akıllı Telefon İncelemeleri ► https://goo.gl/RhPBSh
Kutu Açma Videoları ► https://goo.gl/OP0NCM

Web Sitemiz: http://inceleme.co
Facebook: https://www.facebook.com/incelemeco
Twitter: https://twitter.com/incelemeco

inceleme.co, 2014 yılının Eylül ayında açıldı. Şu an için sadece mobil cihazlar, aksesuarları ve uygulama/oyun incelemelerinin bulunacağı inceleme.co’da ürünler hakkında genel bilgilerle birlikte, kendi yorumlarımızı da yazılar ve videolar aracılığıyla belirtiyoruz.
Bu YouTube kanalımızda da teknolojiyi görsel olarak detaylıca inceliyoruz. Abone olarak tüm incelemelerimizden haberdar olabilirsiniz.
Download Video Convert to MP3
Click "Download Video" to get all available formats for this video or click "Convert to MP3" to get the audio track of this video.
Category: Science & Technology
Rating: 5/10 - Poor
Tags: incelemeco, inceleme.co, teknoloji, Samsung Galaxy S6, uag, uag kılıf, uag kılıf incelemesi, uag telefon kılıfı, uag outland, uag inceleme, samsung galaxy s6 uag, iphone 6 uag, iphone 6s uag, akıllı telefon kılıfı, telefon koruyucu, koruyucu kılıf, ekran koruyucu, telefon kılıfı inceleme, kılıf inceleme, galaxy s6 kılıf
Disclaimer

Related videos

Advertisement